AKTUALNOŚCI SPORTOWE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W JAROCINIE

[27.09.2011]

23 CROSS FIEDLERA - Raszków
(17 Memoriał Dr Jerzego Barankiewicza, 11 Memoriał Mgr Ireneusza Sibińskiego, 12 Memoriał Mgr Kazimiery Mróz)

Jak co roku 27 września 2011 r. nasza szkoła wzięła udział w Crossie Fiedlera w Raszkowie. Nasza reprezentacja liczyła łącznie 34 zawodników i zawodniczek. Dużą grupę stanowiły dzieci z nauczania zintegrowanego i to one zajęły najwięcej miejsc na podium, co dobrze wróży na przyszłość. W każdym biegu wystartowało ok. 40 - 50 osób, zatem rywalizacja była bardzo zacięta. W biegu otwartym pierwsze miejsce zajął absolwent naszej szkoły Dawid Jagła. Opiekunami byli nauczyciele wychowania fizycznego w naszym zespole szkól, pan Dariusz Kornobis oraz pan Hubert Grzesiak. W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła podstawowa zajęła 7 miejsce natomiast gimnazjum 5 miejsce. Gratulujmy!