AKTUALNO¦CI SPORTOWE GIMNAZJUM NR 3 W JAROCINIE

[23.02.2011]

Mistrzostwa Powiatu w unihokeju dziewcz±t - Kotlin

Dnia 23 lutego 2011 r. nasza drużyna unihokeja dziewcz±t, pod opiek± pana Huberta Grzesiaka, ruszyła na podbój Kotlina. Pierwszy mecz został rozegrany z drużyn± z Wilkowyji. Ostatecznie przegrali¶my 3:2. Po obejrzeniu innych meczy nadszedł czas na walkę ze składem Goliny. Bój był niezwykle zacięty i wygrali¶my dzięki bramce Gabrieli Bartniczak, któr± uzyskali¶my w drugiej połowie meczu. Przechodzimy do rozgrywek półfinałowych! Mecz rozegrany z rywalem z Kotlina był pełen wrażeń. Drużyna ta była pewna wygranej już po pierwszej połowie meczu, lecz gdy wynik końcowy wyniósł 2:2, sędzia zadecydował o rzutach karnych. Niestety, nasza drużyna przegrała jednym rzutem karnym. Ostatecznie zajęli¶my III miejsce. Gratulujemy!