Sport w Gimnazjum Nr 3 w Jarocinie
(rok szkolny 2007/2008)
[29.02.2008] Unihokej chłopców - Kotlin
Skład drużyny: Kasjan Marcinkowski, Krzysztof Kujawa, Maciej Sopniewski, Krystian Jujka, Mateusz Mizerny, Łukasz Graczyk, Dawid Baumann,
Maciej Maćkowiak, Dawid Stachurski, Dariusz Skiba.
Graliśmy z Potarzycą, Wilkowyją, Cielczą i Kotlinem, zajęliśmy III miejsce.
[27.02.2008] Unihokej dziewcząt - Kotlin
Skład drużyny: Joanna Polerowacz, Justyna Łukaszewska, Sylwia Antkowiak, Kamila Waszak, Izabela Szymkowiak, Monika Kramarczyk, Natalia Szulc,
Martyna Bryll, Aleksandra Grygiel, Paulina Musiela, Marta Bachorz.
Po trzech meczach (z "jedynką", Wilkowyją i Cielczą) zajęłyśmy V miejsce.
[07.01.2008] Szkolna liga koszykówki chłopców - finały
Skład drużyny: Dariusz Skiba, Szymon Nadobny, Dawid Stachurski, Krystian Jujka,
Krzysztof Kujawa, Łukasz Graczyk, Przemysław Waszak.
Chłopacy zajęli IV miejsce.
Więcej informacji na stronie http://www.uksjedynka.hekko.pl
[14.12.2007] Szkolna liga koszykówki chłopców - Cielcza
Skład drużyny: Dariusz Skiba, Łukasz Graczyk, Mateusz Kuświk, Dawid Stachurski, Mateusz Mizerny, Krzysztof Kujawa, Szymon Nadobny, Przemysław Waszak, Paweł Juskowiak
Finały odbędą się 07.01.2008r. w gimnazjum nr 1.
Więcej informacji na stronie http://www.uksjedynka.hekko.pl
[13.12.2007] Mistrzostwa Powiatu. Indywidualne Mistrzostwa w Warcabach
III miejsce - Natalia Krzywda
[10.12.2007] Szkolna liga koszykówki dziewcząt - finały
Skład drużyny: Joanna Polerowicz, Adrianna Graczyk, Justyna Łukaszewska, Sylwia Antkowiak, Kamila Waszak, Klaudia Szkudłabska, Paulina Maćkowiak,
Izabela Szymkowiak, Aleksandra Piechota.
Trzeci etap ligi odbył się w gimnazjum nr 1. Nasze dziewczyny zajęły VI miejsce.
Więcej informacji na stronie http://www.uksjedynka.hekko.pl
[21.11.2007] Szkolna liga koszykówki - Cielcza
Skład drużyny: Joanna Polerowicz, Adrianna Graczyk, Justyna Łukaszewska, Sylwia Antkowiak,
Kamila Waszak, Patrycja Kulka, Klaudia Szkudłabska, Monika Olejniczak, Paulina Maćkowiak, Izabela Szymkowiak.
Więcej informacji na stronie http://www.uksjedynka.hekko.pl
[20.11.2007] Badminton - Wilkowyja
Skład drużyny: Dagmara Ratajczak, Monika Ratajczak, Paulina Maćkowiak,
Ewa Konarkowska, Mateusz Mizerny, Krzysztof Kujawa, Dawid Stachurski.
Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców zajęła III miejsce.
[15.11.2007] Lekkoatletyka - Kalisz
Skład drużyny: Martyna Bryll, Patrycja Kulka, Klaudia Kycia, Ewa Konarkowska,
Paulina Maćkowiak, Łukasz Graczyk, Mateusz Kuświk, Damian Filipiak, Mateusz Bryll,
Krystian Jujka, Dawid Stachurski, Szymon Nadobny.
[15.11.2007] JOK Jarocin - szachy
Skład drużyny: Ewelina Kobusińska, Natalia Krzywda, Jakub Kubaszewski, Mateusz Musiela, Dariusz Skiba.
Najlepsze wyniki:
Ewelina Kobusińska - IV miejsce
Natalia Krzywda - IV miejsce
Wśród chłopców najlepiej spisał się Dariusz Skiba - 14 miejsce.
[09.11.2007] Zawody w pływackie na basenie w Jarocinie
Skład drużyny: Tomasz Tomaszewski, Łukasz Graczyk, Mateusz Kuświk, Mikołaj Kubiak, Ryszard Antczak, Damian Filipiak, Mateusz Bryll, Jakub Kubaszewski, Piotr Kubaszewski, Paweł Juskowiak, Kasjan Marcinkowski
Nasza drużyna zajęła czwarte miejsce.
[30-31.10.2007] Szkolna liga koszykówki - Wilkowyja
Dziewczęta - IV miejsce
Skład drużyny dziewcząt: Joanna Polerowicz, Adrianna Graczyk, Justyna Łukaszewska, Sylwia Antkowiak, Kamila Waszak, Patrycja Kulka, Klaudia Szkudłabska, Monika Olejniczak, Paulina Maćkowiak
Chłopcy - III miejsce
Skład drużyny chłopców: Skład drużyny: Dariusz Skiba, Łukasz Graczyk, Mateusz Kuświk, Dawid Stachurski, Mateusz Mizerny, Krzysztof Kujawa, Franciszek Rasiński, Bartosz Wyrwas, Szymon Nadobny, Przemysław Waszak, Paweł Juskowiak
Najbliższe turnieje w ramach ligi odbędą się:
21.11.2007 dla dziewcząt
30.11.2007 dla chłopców
Więcej informacji na temat ligi na stronie: http://www.uksjedynka.hekko.pl
[10.10.2007] Szkolny Turniej Piłki Nożnej
Dnia 10 października 2007r. odbył się Turniej Piłki Nożnej
zorganizowany przez klasę IIIa w ramach dyżuru. W turnieju brały udział drużyny
z Gimnazjum nr 3 złożone z 5 graczy + bramkarz. Turniej sędziowali p. D. Kornobis oraz p. H. Grzesiak.
W finale spotkały się drużyny z klas IIb - IIIa. Z tego pojedynku zwycięsko wyszła klasa IIIa w składzie:
|
Mecze |
Zwycięstwa |
Porażki |
Remisy |
Punkty |
Bramki |
IIIa |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
8:0 |
IIa |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
4:4 |
Ia |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
1:9 |
|
Mecze |
Zwycięstwa |
Porażki |
Remisy |
Punkty |
Bramki |
IIb |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1:0 |
IIIb |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0:1 |
[29.09.2007] 19 CROSS FIEDLERA - Raszków
(13 Memoriał dr Jerzego Barankiewicza, 7 Memoriał mgr Ireneusza Sibińskiego, 8 Memoriał mgr Kazimiery Mróz)
Ewa Konarkowska - trzecie miejsce (1000m)
Mateusz Kuświk - dziesiąte miejsce (1360m)
Damian Filipiak - jedenaste miejsce (1360m)
[25.09.2007] Zawody lekkoatletyczne na stadionie w Jarocinie
100m dziewcząt (rocznik 94)
Martyna Bryll - pierwsze miejsce
Klaudia Kycia - czwarte miejsce
Patrycja Kulka - piąte miejsce
100m chłopców (rocznik 92-93)
Krystian Jujka - pierwsze miejsce
Skok w dal dziewcząt (rocznik 94)
Klaudia Kycia - trzecie miejsce
Skok w dal chłopców (rocznik 92-93)
Dawid Stachurski - drugie miejsce
Pchnięcie kulą chłopców (rocznik 94)
Paweł Juskowiak - pierwsze miejsce
Tomasz Andrzejczak - trzecie miejsce
Pchnięcie kulą chłopców (rocznik 92-93)
Szymon Nadobny - szóste miejsce
Pchnięcie kulą dziewcząt (rocznik 92-93)
Justyna Łukaszewska - drugie miejsce
Joanna Polerowicz - trzecie miejsce
Skok wzwyż chłopców (rocznik 94)
Mateusz Pohl - drugie miejsce
Tomasz Andrzejczak - trzecie miejsce
Rzut oszczepem chłopców
Kasjan Marcinkowski - trzecie miejsce
Rzut oszczepem dziewcząt
Justyna Łukaszewska - trzecie miejsce
Aleksandra Grygiel - czwarte miejsce
Sztafeta (4x100m)
Chłopcy: pierwsze miejsce (Szymon Nadobny, Mateusz Bryll, Dawid Stachurski, Krystian Jujka)
Dziewczęta: czwarte miejsce (Klaudia Szkudłabska, Patrycja Kulka, Klaudia Kycia, Martyna Bryll)
[20.09.2007] Zawody lekkoatletyczne w Golinie
Skład drużyny: Justyna Łukaszewska, Aleksandra Grygiel, Patrycja Kulka, Klaudia Kycia, Martyna Bryll,
Natalia Szulc, Adrianna Graczyk, Paulina Maćkowiak, Sylwia Antkowiak, Szymon Nadobny, Kasjan Marcinkowski,
Mateusz Kuświk, Krystian Jujka, Dawid Stachurski, Mateusz Bryll, Maciej Sopniewski, Paweł Juskowiak, Mateusz Pohl
Najlepsze wyniki:
Krystian Jujka - pierwsze miejsce w biegu na 100m
Dawid Stachurski - pierwsze miejsce w skoku w dal
Justyna Łukaszewska - drugie miejsce w pchnięciu kulą
Justyna Łukaszewska - drugie miejsce w rzucie piłką lekarską
Szymon Nadobny - drugie miejsce w pchnięciu kulą
Martyna Bryll - trzecie miejsce w biegu na 100m
Paweł Juskowiak - trzecie miejsce w pchnięciu kulą
Szymon Nadobny - szóste miejsce w biegu na 100m
Kasjan Marcinkowski - czwarte miejsce w rzucie piłką lekarską
Paweł Juskowiak - piąte miejsce w rzucie piłką lekarską
Mateusz Bryll - czwarte miejsce w skoku w dal
Aleksandra Grygiel - szóste miejsce w pchnięciu kulą
Aleksandra Grygiel - szóste miejsce w rzucie piłką lekarską
Sztafeta dziewcząt (4x250): piąte miejsce (Martyna Bryll, Paulina Maćkowiak, Natalia Szulc, Adrianna Graczyk)
Sztafeta chłopców (4x250): szóste miejsce (Mateusz Pohl, Mateusz Kuświk, Dawid Stachurski, Maciej Sopniewski)
W klasyfikacji ogólnej nasza szkoła zajęła drugie miejsce, zdobywając 51 punktów.
Opiekun podstrony:
Sylwia Antkowiak