Mistrzostwa Wielkopolski w rugby Tag

W piątek 26 maja 2023 r. na obiektach Jaroty i boisku Sparty Jarocin odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w rugby tag. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie i uczennice klas czwartych. Zawody odbyły się w ramach igrzysk dzieci. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze i zajęła pierwsze miejsce, tym samym awansując do finału ogólnopolskiego. Reprezentacja nasza wygrała ogromny puchar oraz otrzymała pamiątkowe medale i koszulki. Dodatkowo wygrali dla szkoły profesjonalne tagi i piłkę do gry rugby. Zawody rozegrane zostały w miłej atmosferze, przy pięknej pogodzie i bardzo profesjonalnie za co dziękujemy działaczom Sparty Jarocin. Nasi uczniowie będą reprezentować naszą szkołę 17 czerwca na finałach w Warszawie. Życzymy poprawienia sukcesu sprzed kilku lat, czyli wicemistrzostwa Polski.